پنج شنبه, 10 آبان 1397 ساعت 08:30

دامنه امتیازات

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دامنه امتیازات و امکانات سازمان بین المللی سیتی وان:

1- شبکه تلویزیونی برای معرفی کالا و خدمات برای دارندگان استنادارد محصول در نظر گرفته شده که این شبکه انحصارا کلیه خدمات و کالای دارای استنادارد سیتی وان به جهان معرفی می نماید .

2- به حوزه هایی که موفق به تایید از سوی شورایعالی بین المللی استاندارد سازمان بین المللی سیتی وان می گردند علاوه بر صدور پروانه بین المللی استنادارد محصول جهت تولیدات و خدمات آنان ، در شبکه تبلیغاتی جهانی Siti1 معرفی خواهند شد .

3-کلیه دریافت کنندگان این پروانه به نوعی در چرخه کامل اقتصادی سیتی وان قرار خواهند گرفت بنابراین گردشگران به نوعی در اولویت انتخاب محصولات به علامت استاندارد محصول سازمان سیتی وان توجه خواهند کرد که این می تواند برای دریافت کنندگان پروانه محصول این سازمان بزرگترین سازمان برزگترین چرخه اقتصادی و ارزش افزوده را در سطح ملی و بین المللی به ارمغان می آورد .

4-کلیه دریافت کنندگان پروانه محصول دارای یک روز نمایشگاه رایگان در محل دائمی معاونت امور نمایشگاهی سازمان بین المللی سیتی وان برای معرفی محصول و خدمات در محل برج میلاد خواهند بود.

5-معاونت امور نمایشگاهی سازمان دارای 300 پرسنل دائمی می باشد که علاوه بر این تعداد قابل توجهی نیروی کار موقت و اشتغال جانبی در پروژه ها را به همراه دارد که طراحی ، سازماندهی و برگزاری رویدادهای هدفمند در قالب استانداردهایCongerss & Trade Delegations Exhibition , Expo Fair, یکی از زیر بناهای هدفگذاری در ساختار این معائنت می باشد و حوزه آزمایشگاهی و شرکت بازرسی و نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استنادارد این سازمان در خاورمیانه منحصر بفرد است
بازدید 33 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « جایگاه و فعالیت دکتری تخصصی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.