×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 223
پروانه بین المللی استاندارد محصول

در عصر حاضر به دلیل ارتقاء سطح آگاهی مردم در مورد زندگی سالم و تقاضای روز افزون محصولات با کیفیت بالا،نیاز به دسترسی به واحدهای تولیدی و خدماتی که با رعایت استانداردهای بین المللی توانسته اند نقشی دربرآورده کردن خواسته مردم داشته باشند، بیشتر احساس می شود.
امروزه در این راستا خلائی وجود دارد و هزاران سوال پیرامون این موضوع که این تقاضا کجا و چگونه ؟ توسط چه کسی یا چه نهادی پاسخ داده خواهد شد؟در این میان بوده اند و هستند کسانی که گامی در این مسیر نهاده اند و بخشی از خواسته مردم را پوشش داده اند اما هنوز سوالات بی پاسخ زیادی وجود دارد؟
پس از دو دهه فعالیت یک مجموعه ای با هدف پاسخ دقیق به این سوالات و برآورده نمودن خواسته مردم در سراسر جهان ، با دریافت مجوزات بین المللی آغاز به فعالیت کرد و امروز توانسته اند با تلاش شبانه روزی و انگیزه قوی در جهت بدست آوردن رضایت مردم، استانداردی کامل، روشن، مطرح و مقبول در تمام دنیا در حوزه کیفیت، سلامت،حلیت و اصالت محصول معرفی و اجرا کند.
سازمان بین المللی سیتی وان با برنامه های گسترده تبلیغاتی در سطح ملی و بین المللی، محصولات و خدمات شما را در لیست انتخاب های اول مردم قرار می دهد.
همه ما دوست داریم زمانیکه سفر می رویم چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور، از محصولات و خدماتی استفاده کنیم که اعتماد ما را در سطح بالا جلب و برای ما آرامش خیال بیاورد و این میسر نمی شود جز اینکه یک تابلوی راهنما برای نشان دادن و معرفی آنها در اختیار ما قرار گیرد مثل یک لوگو که در ذهن ما حک شده و هر کجا که آن را دیدیم با اطمینان خاطر به سمت آن حرکت کنیم و این لوگو می تواند نشان سیتی وان باشد.
شما با عضویت در سازمان بین المللی سیتی وان جزء اهداف آن تابلوی راهنما قرار خواهید گرفت و به این ترتیب وارد یک چرخه اقتصادی بزرگ شده که با دیگر اعضاء سیتی وان که از اصناف و گروه های مختلف هستند لینک خواهید شد.
برای عضویت لازم است پروانه بین المللی استاندارد محصول سازمان بین المللی سیتی وان را دریافت نمایید که برای این منظور باید با مراجعه به سایت سازمان بین المللی سیتی وان و تکمیل فرم در خواست، گام اول را بردارید و سپس با مراجعه به سازمان با همکاری و راهنمایی پرسنل واحد مربوطه اقدامات لازم بعمل آمده و سپس با تشکیل شورای عالی استاندارد و بررسی صلاحیت واحد متقاضی بر اساس مستندات و مجوزات آن واحد، و نیز ارزیابی بر اساس چک لیست های استاندارد بین المللی و دریافت تاییدیه این شورا در مراحل بعد اقدام به صدور پروانه می گردد.

برخی از اعضاء سازمان بین المللی سیتی وان:

فروشگاه زنجیره ای کارفور با 1452 شعبه در سراسر جهان
کترینگ شرکت هواپیمایی ایران ایر
کترینگ شرکت هواپیمایی زاگرس
گروه غذایی رفتاری با بیش از یک قرن سابقه فعالیت
وگروه دستمال کاغذی خانواده
و موارد دیگر...

estandard

جهت دانلود فرم درخواست اعطای پروانه استاندارد محصول در حوزه (کیفیت،سلامت،اصالت،حلیت) کلیک کنید.

جهت ثبت نام پروانه سازمان بین المللی سیتی وان کلیک کنید.


   

اطلاعات تماس

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 17 - پنجشنبه 8:30 الی 12:30

آدرس : خیابان انقلاب ، پل کالج ، کوچه البرز یک ، کوچه البرز دو ، پلاک 20،ساختمان اداری

تلفن : 021-66485226

تلفن : 021-22809386

پشتیبانی : admin@siti1.org

خدمات : info@siti1.org

آدرس سایت : siti1.com

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان بین المللی سیتی وان می باشد
Template Design:Dima Group